bielizna z lateksu


Lateksowe stroje - jedni uważają je za niezwykle seksowne, inni za tandetne. Jedno jest pewne - nie brakuje zwolenników lateksowych ciuszków i również bielizna z tego tworzywa cieszy się dość dużą popularnością.

Jest to zdecydowanie propozycja dla odważnych, świadomych swojego seksapilu kobiet. Gorsety, stringi, sukienki - nieśmiałe, wstydliwe dziewczyny raczej nie zdecydują się na tak wyzywającą odzież.

Są jednak dodatki, które mogą przekonać nawet panie należące do grupy tych mniej przebojowych. Na przykład lateksowe, długie rękawiczki w połączeniu z wykonanymi z tego samego materiału podwiązkami i błyszczącymi szpilkami będą idealnym zestawem - seksownym, ale bez przesady. Może być to dobry wstęp do otwarcia się na odważniejsze stroje. Niektóre kobiety muszą małymi kroczkami dochodzić do bardziej fikuśnych i niegrzecznych ciuszków. Ważne, że końcowy efekt często jest naprawdę spektakularny i zaskakujący.

Warto więc wypróbować coś bardziej lub mniej odważnego - sklepy oferują naprawdę śliczne sukienki idealnie podkreślające kobiece walory, gorsety eksponujące biust i pięknie wyszczuplające talię, a także lateksowe krótkie spódniczki, spodenki, majteczki, słowem - co dusza, a raczej ciało zapragnie.